Reikia susirast tokia, kuri neuzp*stu...
Žiema kaip moteris - Graži nuotraukuose, o gyvenime užp*sa nuo pačio ryto
Anonimas
4948
Anonimas
5434
#38 ką darytų vyrai be moterų? :D užsismaukytų :D
Anonimas
5585
#38 Tas pats butu su moterimis :)
Anonimas
5585
#24 Čia atvirkščiai krč;D Moteris nuo vyrų išproja, duxeli tu;D Ir iš vis ką vyrai be panų darytų?:D Pastiptu blt:D
Anonimas
5716
oj,cystai gejus koks parase . jei tave mergos uzpisa, tai tu na lopas. kaip be ju??
Anonimas
5745
Gerulis ;D
Anonimas
5748
#34 tu gejus arba shemale rinkis
Anonimas
5805
Tą patį galiu pasakyt ir apie vyrus...
Anonimas
5806
Patas geriausias!
Anonimas
5841
prajuokino
Anonimas
5861
pyderai ciulpkit byby lopukai :D
Anonimas
5865
toopinis :D
AnimeShifter
5878
:D
Anonimas
5878
Super :D
Anonimas
5897
#13 stumsim kiek norim, moterys be musu taip pat neisgyventu
Anonimas
5897
kad abejose foto yra ziema ;D cia del to, kad grazi nuotraukose parasyta :> siaip supratau minti, patiko :D
Anonimas
5913
na gal nevisos tik daugelis is ju ;D proto lygis spakliaus skalej ;D
Anonimas
5913
#22 Vyrai duo durnu moteru ISPROTEJA ;) visos tokios pat nors apsimeta protingos ;D
Anonimas
5922
dupciuka skauda?
Anonimas
5922
o patys neuzpisat su savo issipisinejimais? gerai pamascius tai vyrui proto pagaileta !
Anonimas
5930
teisybe
Anonimas
5933
na cia teisybe.bet tai nereiskia kad jus mum nereikalingos :D, o ziema tai nereikalinga.
Anonimas
5964
visada galit tapti gėjais ;)
Anonimas
5964
piksta kai uzpisa, kai ispisa tai patenkinti :D
Anonimas
5971
geras, geras :)
BoXiX
5975
Anonimas
5977
tiesa
Anonimas
5979
Ka uzpisa, o ka papisa
Anonimas
5981
stumkit kiek norit bet be moteru neisgyventumet :P
Anonimas
5981
ka uzpisa ka ne :P
Anonimas
5981
Ble stumiat ant moterų :D
Anonimas
5982
Tiesos yra ir nepastumsi jos visai :D
Anonimas
5983
@ indigokid , gal žmogus vedęs ir tiek :D
indigokid
5983
tas kuris čia įdėjo šitą nuotrauką atrodo esi nusivylęs moterimis. arba gal nepatinka jos? ;>>>
Anonimas
5983
super :D
Anonimas
5983
pyzė geras :D
giedriuxxx
5983
:D gerai pasakyta :D
remyga
5983
kas tiesa tas ne melas :D
Anonimas
5983
cia tai gerai :D tikra tiesa :D
Anonimas
5983
tikra teisybe.
Anonimas
5983
dahahaha :D
|

