Žinai... - ...žmonės yra kitokie negu mes

2010.11.25 ceburaska
  • 222
14
Žinai...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5352    
cia pasako, cia pasako, eik tu nx kokie jus visi protingi... :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
tai pasako, kokie zmones nedraugiski, pikti. Labai gili ir grazi mintis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
cia pasako kad gyvunai netgi tarpusavyje elgiasi geriau nei mes zmones ir jie stebisi mumis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Jus neismaneliai! Cia gi demotyvuoja but zmogum
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
grazi nuotrauka ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Mindaugas Zagurskas7:34 pm
Kaip yra sakoma: laukinis gyvulys nepadarys tokios zalos nei tas, kuris vaiksto ant dvieju koju turejai omeny apie pauksty?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
#6 :D:D:D:D:D
gretagreat28 5692    
Grazu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
nekenciu rasizmo ir nygeriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
iskart sove mintis kad zmones nepipazysta kitaip apsirengusiu, ar rases ar t.t liudnoka bet teisinga..zodziai geri;]
Nuotraukos nėra
wallasin 5692    
Grazi mintis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
#2 zinai, tavo komentarai kaip ir tu sucks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
zinai... tavo demo sucks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
ooohh ;(
Grįžti į viršų