Tas pirmas bernas pzdc prajuokino:D
Žiovulys - Ne liga, bet užkrečia
Perlla.
5385
Anonimas
5475
nafik jus, nenorejau ziovaut, tai bisk iasaru atsiradoa akyse :D
Anonimas
5609
nusiziovavau xD
Anonimas
5634
Vyrams neprisidengus nusiziovauti yra tiesiog nemandagu, o moterys - tiesiog rodo galimybes :))
Anonimas
5662
užsikrėčiau :D
Anonimas
5668
perskaičiau : žiovulys ir jau pz .
Anonimas
5669
#25 as irgi :D
Anonimas
5670
net nusiziovojau ;D
Anonimas
5670
#19 kaip pirštu į akį.
Anonimas
5670
negras kaip katik i duda gaves atrodo
Anonimas
5670
Mane tai tas jau nervina. Ypač per pamoką kokią. Atsisuki į vieną, tas žiovauja, pati užsimanau. Į kitą pusę nusisuki, ten vėl išsižioję visi. :D
Anonimas
5670
vos isijungiau ir pamaciau atsiziovojau :D garbes zodis nemeluoju :D
Anonimas
5670
vien jau tas žiovavimo garsas užkrėčia žiovauti
Melina
5671
nusiziovojau :D
Anonimas
5671
Ziurejau kazkada per Discovery jei neklystu apie ziovajima. Tai kiek pamenu minejo jog jei zmogaus uzkretimes ziovaujimu yra psichologinis isijautimas i kita zmogu (jo busena, savijauta). Vaikai iki 3 berods metu "neuzsikrecia" tuo, nes nesugeba to:)
Anonimas
5671
Aha, as ir nusiziovavau paziurejus :D
Anonimas
5671
as irgi nusiziovavau :D
watnna
5671
wow kokie komentarai ispudyngi.. visi nusiziovavo..
Anonimas
5671
Kaiptik nusižiovavau :D
Anonimas
5671
Dem xD Noris db ziovaut xD
Anonimas
5671
Bl rmt ka tik pats nusiziovojau :D
Anonimas
5671
nusiziowawau pazejus ;D
Anonimas
5671
#1 geruma. :D
Anonimas
5671
jo jo jo
Anonimas
5671
pažiūrėjau į šita ir žiovulys paimė
Anonimas
5671
nusiziovaujau :)
Anonimas
5671
#1 :D
Anonimas
5671
as ir :D
gabija.s
5671
Veikia :D
gretagreat28
5671
nu bet rimtz :D
Anonimas
5671
rimtai nusižiovavau.; DDD
Anonimas
5671
NUSIZiovavau ;D
Anonimas
5671
Manes neveikia. :/
Anonimas
5671
nusižiovavau.:D
Anonimas
5671
#1 :D:D:D
Anonimas
5671
Tai įsivaizduokit kiek kartų aš nusižiovojau, kol ruošiau demo
|

