kam tokiai rasyt, nepazystu :/
Žmogau! - Paimk tą prakeiktą telefoną ir parašyk jai!
Anonimas
5125
gitaristas
5315
baigės sąskaita
Anonimas
5315
rasyk jai nerases bet jinai vistiek neatraso :)
Kira
5315
O jeigu numeriaus neturiu? :|
Anonimas
5315
Kaip gyveni, Ieva?
Anonimas
5316
Mhm, parašyk man :D
Anonimas
5316
Ar mamai?
Geras_Iksas
5316
BUVO JAU KELIOLIKA KARTU TBRT TOKIA
pohujinas
5316
"kai as tau rasau, reiskia as taves pasiilgau, kai nerasau laukiu, kol tu manes pasiilgsi :)" - čia taip aš darau :D
Anonimas
5316
Kam? Kam parašyt? Sakyk greičiau, nenervink ;/
Anonimas
5316
O tai kodel nepaskambinus tada?
Anonimas
5316
pasiunte nx..
Anonimas
5316
Tai ble kad nr neturiu ;/
|

