sitas lievas komentatorius
Žmogus, - kurio visad norisi klausytis
Anonimas
5191
Anonimas
5247
dar Kesminas juk yra
Anonimas
5298
SANNYYYYYYYYYYY WEEEEEEEEEMSSSSS
Anonimas
5325
Zmogus, kurio nesinori klausytis - Nalivaika.
Anonimas
5408
Bl, Kleiza geriausias komentatorius
Anonimas
5410
true :)) . mldc zmogus
Spameris
5410
Man labiau patikdavo kunigėlis, kažkoks per daug subjektyvus Robertas.
Cigaras
5410
Kad kausas jis... Geriausias buvo kur seniau tv3 renginius vesdavo :D "bega centras su kilometriniais batais" :D nors pasijuokt isejda
Anonimas
5410
nenoriu as jo klausytis. Fail
Anonimas
5410
Taaaip! Nes jo tetis pats geriausias kuno kulturos mokytojas evaar ;D
Anonimas
5411
Efka, tai gal man nesinori moket dideliu pinigu uz bilietus i LT rinktines varzybas? Man gal atrodo jog moket simtus uz varzybas per dideli pinigai? Ir jei i varzybas butu iejimas nemokamas, mielu noru su girtais sirgaliais stumdiciausi
Anonimas
5411
Linas Kunigėlis 100 kartu geriau komentuoja,kodel jis nekomentuoja?
Anonimas
5411
#1 :D:D:D:D
Anonimas
5411
tai eik i sale ir ziurek varzybas jei nepatinka komentatorius,gal labiau patik stumdytis iseinant su girtais sirgaliais :P
Anonimas
5411
robertas petrauskas FTW
Anonimas
5411
Ir iš šito komentatoriaus nieko gero. Paklausykite kaip per varžybas nusišneka. Ir apskritai kam tie komentatoriai reikalingi? Juk pats matai varžybas ir supranti kas vyksta. Geriau nebūtų jokio komentatorio ir galetume girdeti kas vyksta saleje (skanduotes, palaikymas, svilpimas)
Anonimas
5411
tik galetu lop as normaliai rungtynes komentuot, ne apie kazkokius gazolius sneket kai salej itempta vieta
Anonimas
5411
KESMINAS FTW :D
Anonimas
5411
uzskaitau sita demo :)) kaifas ausims
Anonimas
5411
masteris
Anonimas
5411
Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimas Jasaitis :D
|

