:D
Žmogus kaip ledkalnis - Visi pastebi tik 10%, o 90% niekas nemato
Anonimas
5479
kaip taip eina nx negali buti pzdc niekada nepagalvociau pzdc Autoriau tu atverei man akys Dekui!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5480
aha, nebloga laida :)
Anonimas
5482
If you realy knew me xD
Anonimas
5482
KVIESKIT NARA! ISTIRSIM LETKALNI!
Anonimas
5484
#3, išmok rašyti :D 'varkšai' :D užuojauta Tau :))
Anonimas
5484
Oj peza, oj peza... Aha, taip, jus visi labai gilus zmones, jum labai nepatinka, kad visi kiti sprendzia apie jus is jusu isvaizdos, bet jus tiek daug turit parodyt, ko nesimato! Varksai jus! Uzuojauta! Jei zmogus butu kaip ledkalnis, tai jus pluduriuotumet skystoj mesoj.
Anonimas
5484
Kažkokioj knygoj šitas posakis buvo.
Anonimas
5484
Paverk, paverk...ka*e
|

