Žmogus kaip ledkalnis - Visi pastebi tik 10%, o 90% niekas nemato

2011.06.23 Magadanas
  • 307
9
Žmogus kaip ledkalnis







Magadanas 5473    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
kaip taip eina nx negali buti pzdc niekada nepagalvociau pzdc Autoriau tu atverei man akys Dekui!!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
aha, nebloga laida :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
If you realy knew me xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
KVIESKIT NARA! ISTIRSIM LETKALNI!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
#3, išmok rašyti :D 'varkšai' :D užuojauta Tau :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Oj peza, oj peza... Aha, taip, jus visi labai gilus zmones, jum labai nepatinka, kad visi kiti sprendzia apie jus is jusu isvaizdos, bet jus tiek daug turit parodyt, ko nesimato! Varksai jus! Uzuojauta! Jei zmogus butu kaip ledkalnis, tai jus pluduriuotumet skystoj mesoj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Kažkokioj knygoj šitas posakis buvo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Paverk, paverk...ka*e
Grįžti į viršų