Nėr už ką dėkoti gamtai. Gamta - pati savanaudiškiausia sistema, kokia tik begali būti. Išnaudos tave betkoks organizmas pasitaikius menkiausiai progai. Plėšrūnai, parazitai, bakterijos, pirmuonys - visiem esi tik maistas.
Žmogus žino - Kaip atsidėkoti gamtai
Anonimas
5228
anonimas
5402
gamtininkai... varykit i miskus ir gyvenkit juose pasistate lusnas is lapu ir pagaliu
Anonimas
5402
tai aišku, kad zjbs.(:
Anonimas
5402
Tai kaip tarzanui butu zjbs gyvent miske?
V1l1s
5402
tz - nusišnekėjai totaliai.
Anonimas
5402
o taip, kietai cia nuotrauka padare pries pastatant NY
Anonimas
5402
NY \o/
|

