Cia puse zmoniu net nesupranta sitos demotyvacijos esmes tokie kaip :20 komentaras and so on ;d cia sakoma laisvos dienos nuo gyvenimo -t.y taspats kaip uzvartoji heroino- jauties kaip dievo pabuciuotas ,tik cia su dar gilesne mintim,tik oziai peza apie noliferius,sekmadienius ir dar kitus vejus ;d
Žmonėms - reikėtų laisvos dienos nuo gyvenimo
Anonimas
5624
Anonimas
5727
Kai kuriems reiktu turet bent kelias dienas gyvenime. Tiems kurie gyvena virtualiame :D taip kad pasiimt laisva diena ir eit i virtualu yra juoku darbas, cia ne koks retorinis klausimas o kasdienis dalykas.
Anonimas
5768
ZMONES tokia diena turi - sekmadieni (: reikia tik moketi ji isnaudoti teigiamai
Anonimas
5778
Tikrai : )
Anonimas
5781
Tikra tiesa
Genijus18
5787
Kai kuriems reikėtų ne vienos laisvos dienos...
Anonimas
5788
#13 Atsiprasant, nx versti ta Demotivacija i anglu kalba? O.o
Anonimas
5797
Kaip as jos noreciau....
Anonimas
5803
tiesa..
kamile
5811
Anonimas
5835
yes
Anonimas
5836
tikra tiesa
Anonimas
5850
ne visada turi buti juokinga.. kartais taip istikruju buna...
Gusta-Fang
5870
#6 Sneki nusisneki.. Protinga vaidini, bet nieko neiseina.Patikek.
Anonimas
5910
Pritariu...
varnius
5918
ne juo kin ga...
cloudmaker
5921
Nuo gyvenimo - tipo numirei, pailsėjai ir tada labas rytas, gyvenime? Bet pastebėjimas geras, tik jei pritariat šitai demo, tada nestumkit ir ant to emo ant bėgių..;)
navickielis
5921
laisvos dienos nuo aplinkiniu ;}}.. wnz pritariu..
Anonimas
5921
Labai teisinga demotyvacija!
Anonimas
5922
tirkai taip.
wwestas
5922
Jap :)
Anonimas
5922
True.
|

