Cia puse zmoniu net nesupranta sitos demotyvacijos esmes tokie kaip :20 komentaras and so on ;d cia sakoma laisvos dienos nuo gyvenimo -t.y taspats kaip uzvartoji heroino- jauties kaip dievo pabuciuotas ,tik cia su dar gilesne mintim,tik oziai peza apie noliferius,sekmadienius ir dar kitus vejus ;d
Žmonėms - reikėtų laisvos dienos nuo gyvenimo
Anonimas
5628
Anonimas
5731
Kai kuriems reiktu turet bent kelias dienas gyvenime. Tiems kurie gyvena virtualiame :D taip kad pasiimt laisva diena ir eit i virtualu yra juoku darbas, cia ne koks retorinis klausimas o kasdienis dalykas.
Anonimas
5772
ZMONES tokia diena turi - sekmadieni (: reikia tik moketi ji isnaudoti teigiamai
Anonimas
5782
Tikrai : )
Anonimas
5785
Tikra tiesa
Genijus18
5791
Kai kuriems reikėtų ne vienos laisvos dienos...
Anonimas
5792
#13 Atsiprasant, nx versti ta Demotivacija i anglu kalba? O.o
Anonimas
5801
Kaip as jos noreciau....
Anonimas
5807
tiesa..
kamile
5815
Anonimas
5839
yes
Anonimas
5840
tikra tiesa
Anonimas
5854
ne visada turi buti juokinga.. kartais taip istikruju buna...
Gusta-Fang
5874
#6 Sneki nusisneki.. Protinga vaidini, bet nieko neiseina.Patikek.
Anonimas
5914
Pritariu...
varnius
5922
ne juo kin ga...
cloudmaker
5925
Nuo gyvenimo - tipo numirei, pailsėjai ir tada labas rytas, gyvenime? Bet pastebėjimas geras, tik jei pritariat šitai demo, tada nestumkit ir ant to emo ant bėgių..;)
navickielis
5925
laisvos dienos nuo aplinkiniu ;}}.. wnz pritariu..
Anonimas
5925
Labai teisinga demotyvacija!
Anonimas
5926
tirkai taip.
wwestas
5926
Jap :)
Anonimas
5926
True.
|

