#5 grynai...
Žmonės, kurie nieko neturi - Priverčia susimąstyti, kiek mes turime daug.
Sweetlybunny
5417
Anonimas
5419
no shit sherlock! Tai kaip "vanduo - šlapias"
Anonimas
5420
O tas senis turi humoro jausma :D
Anonimas
5420
tokiu demo kasdien patvirtina tik kitais zodziai, apie negrus ar dar kaip, kiek galima
Spartasaurus
5420
#2 kazin ar jam px , gal jis negeria alaus kaip tu
Anonimas
5420
too much is not enough...
Anonimas
5420
px jam ko tu linki, geriau duok jam 5lt ant bonkos
Spartasaurus
5420
Linkiu sveikatos tam zmogui
|

