Žmonės.. - Ne pirmyn, bet atgal.

2010.05.18 Oske
  • 61
38
Žmonės..



Nuotraukos nėra
Anonimas 5256    
myzu(nors ir dabar) belekur(naaa pwz i kelnes) jus nesuprantat zmogui gal liga :D slapimo nelaikymas :D ner cia ko tyciotis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5348    
myzne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5378    
ble,ta pirma kur rodo tai aš:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
Ant galo net susižvengė xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
o trecioji, zana. kur jos pasisakymas? ta tai nors grazi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Taigi cia VisKAS surezisuota. Ateini duoda teksta, darai ka liepia. Gauni kazkiek pinigu.
Toks YSPUDINGAS RAMUNAS buvo. Zinot? Tai va ten kartoji yspudingai atrode kaip koks debilas forsas. Cia Kaune jis bendrapazystamas. Normalus bx. Tik ten liepe taip elgtis jam.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
Myžu belekada ir belekur : DDD IDIOTĖ kaip jai negėda ;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
textas duotas 100%
kamera ijungta 100%
pinigu gauna 0%
proto 0%
Gedos pasidarymas 100%
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
Tai jau matosi kas is lempos sugalvoja tik jas ten kaip durneles pastato va atseit skaityk zertva nes pzda bus ,pinigu negausi matos kad i sona ziuri
Vyncas 5863    
Gal ir suvaidinta, bet buvo rimtai čia, mačiau tą laidą per teliką; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
o ko jus tikites is zmoniu ? angelisku sparnu ? :D kuo toliau tuo maziau savigarbos ir etikos paisoma pasaulyje palyginkite 5a. ir siuolaikini 21a.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
tai jau tikrai;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
kuo maziau pas zmogu savigarbos tuo didesni laidos reitingai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
o dieve... zmones degraduoja greiciau nei as maniau... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
manau atejas i tokia laida zmogus tur apie save teisybe sakyt o coa mat sufleris ir dar toks kad ziurovu pritrauktu arba atbaidytu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
#16 Rasyt tokius komentarus yra mazu maziausiai juokinga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
#16 :D
Hvangha 5879    
#19 O mes nekenčiam tų, kurie kalba keiksmažodžiais.
GuoDy 5879    
Bet, kad ir suvaidinta visa laida, šitaip iš savęs išsityčiot.. Jezz.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
#19 ko tu cia putojiesi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
#16 fail XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
geras komentaras :D "žemintis yra ... žema". Thanks, praskaidrinai nuotaiką
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
suvaidinta nesuvaidinta, taip zemintis pries kamera yra mazu maziausiai zema.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
ten visa laida suvaidinta. sako kaip but ka daryt. kaip net apvaryt, jeigu iskituoja...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
Galėtų parinkt bent jau tuos aktorius, kurie nesusižvengia pačiam gale, ir normalesnę rožą nutaiso. *patenkintas veidas* "myžu bele kada ir bele kur..."
msT 5879    
Tai jinai gal cia bande prikolinti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
duha
giedriuxxx 5879    
Rimtai "myzu bet kada ir bet kur" :D
WTF?
Nuotraukos nėra
Oske 5879    
Jei suvaidinta, tai kodel 1 dedat? Juk ne as ta laida kuriu, nei as ta merga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
jo pati juokiasi :D
fucks 5879    
o taip lietuviskas next tikrai isgarsina jo dalyvius :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
bet pamirsau pasakyt , kad juokinga :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
suvaidinta :( , matet kai pati nusijuoke ant galo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
Pati susižvengė dar. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
myžu betkada ir bele kur.... wtf xD
dzokeris 5879    
xD drasi mergina
Fusion 5879    
Pz.....:D
Hug 5879    
Eina nch...
Grįžti į viršų