Žodžiai - Kai kuriems jie yra bereikšmiai...

2013.11.04 morelove
  • 80
17
reiksmingi, zodziai,prasmingi, zodziai,jausmai







morelove 4602    
#16 Blogai spėji :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4605    
speju ja mete bx
morelove 4612    
Tai pritark... Juk niekas nedraudžia turėti savo nuomonės... Tiesiog pasakiau, kad jeigu rasi man tokia pačią demo aš tave Dievu laikysiu :D Tik tiek... O dėl tavo mandagumo... Jis ne kažką :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 4613    
Dusk autore su savo fucking demo, galiu pritart tam zmogui, sena gera demo...
morelove 4614    
#12 Aha.. tikrai.. Tik dabar supratau :o
ZiuZiu 4615    
#10 Nepamiršk, kad tokie dalykai kaip meilė, pažadai ir kt blevyzgos labiau nuo aplinkybių priklauso ir tu negali įsakinėti kitam žmogui. Man tas pasakymas, kad privalai mylėti iki grabo lentos ar tesėti pažadus, kad ir kas nutiktų yra savotiškas kito žmogaus kontroliavimas ir pasisavinimas :) Negatyvas aš šitam reikale, bet tokia tau ta tiesa.
morelove 4615    
#9 Sena gera? Nesenai sukurta? :D Parodyk man dar bent vieną tokią sukurtą seniau nei šita ir tu būsi mano Dievas ;D (or Diva)
morelove 4615    
#8 ką? :D apie ką tu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4615    
ak, sena gera demotyvacija...:D
ZiuZiu 4615    
Bet tai kai apgailėtina. O kodėl tu, autore(?), turi teisę kitiems įsakinėti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4615    
#6 Ir nežiūriu. Duh.. Ir šiaip tokiems dalykams ne demotyvacijoje vieta. Eik į draugas el tė ir kaifuok nuo tų muilo operų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4615    
#5 Fuck off, bitch. Nepatinka - nežiūrėk...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4615    
Gal jau nereikia čia tų meksikietiškų muilo operų demotyvacijoje? Jum per TV dar maža?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4615    
teisingumo vykdytojas - laido riteris.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4615    
#2 sutinku, tik moteris, man atrodo maziau pasitiki negu vyrai =D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4615    
#1, tam yra pasitikėjimas :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 4615    
matyta ir ne viena karta, kur garantija kad jeigu nesugriausiu as nesugriausi tu ? =D
Grįžti į viršų