PATALPINTI

,,Ne jis man tikrai jau nebepatinka..:)" - puse merginu tai pasakiusios pagalvoja ,, Viską atiduočiau, kad vėl būtume kartu

2010.11.15 22:25 telefonikea2
  • 6
1
,,Ne jis man tikrai jau nebepatinka..:)"







Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
Dar viena emo demotyvacija.
Grįžti į viršų