#5 O tu pats zinai kas yra menas? Manau kad ne! tai gal geriau jau nekomentuok. Nekiekvienas suklupes gali atsistoti o tai tikrai menas ..O jei tau menas yra paveiksleliai ir dar kokios nesamones tai gal praplesk savo akirati! Kalbi taip uztikrintai apie VISUS lyg pazynotum.. Uzauk.
Ne menas eiti per gyvenimą, kuris slenka pavėjui - Menas yra eiti į priekį ir nesuklupti prieš vėją
Anonimas
5318
Anonimas
5339
lol jūs man. Kas išvis yra menas? Taip išeina, kad mes visi menininkai? Na, apskirtai - taip, bet kažkaip liežuvis neapsiverčia pavadint visų tų "duokit mums duonos ir žaidimų" (o merginoms dar ir pudros) žmonių menininkais.
Brikse26
5339
:D
Anonimas
5339
Siaip jacthose sunkiausias kursas pavejui :)
Anonimas
5339
pritariu...
Anonimas
5339
Menas yra padaryti, kad tas vejas pustu tau i nugara, o eiti pries ji yra idiotizmas...
|

