kas mano kambari nufotkino ?? :D
„Ne piniguose laimė“ - Apie tai tu dabar tikriausiai nepagalvojai
Anonimas
5547
Anonimas
5551
Kubiliaus miegamasis
Anonimas
5558
eik tu nx,kai babkyciu, noriu tiekturet :D
Anonimas
5559
Ne piniguose laime, o ju kiekyje!!!
Anonimas
5562
#12 seip jau cia yra vieno Meksikos narkobarono konfiskuotas turtas. Tiksliau dalis jo
Anonimas
5562
Kai kurie gali laimę už pinigus nusipirkti, jei sugeba, ir nereikia čia svaigt. Turėt pinigų tai nereiškia jog būtinai sirgsi (sveikatą irgi daugmaž galima nusipirkt!) ar nemylės tavęs niekas :D. Idiotizmas, žodžiu.
Anonimas
5563
tj jeigu tiek daug turi tai pasidalink..
Anonimas
5563
Ne piniguose laime....theh, tai matosi nesi turejes pinigu
Anonimas
5563
Taigi cia beveik beverciai pinigai. Is narkotiku jie gauti, tai juos isplauti bus daug daugiau vargo negu uzdirbit.
Anonimas
5563
#6 thank u captain obvious
Anonimas
5563
man bent viena tokia kalade duotu gerai butu ;0
Monakiux
5563
Tai kiek visko prisipirkt imanoma butu ;D
pelislovas
5563
uz tiek litu nusipirkciau .... VISKA!!!!! :D
Anonimas
5563
#13 viens per kita puola nusisneket ;D
Anonimas
5563
"AS" tu matosi bandai rodyt savo išminti net nepasidomėjęs kur yra tavo Zimbabvė ir Meksika..... taip kad leisk apšviesiu tavo kompiuterio išvarginta galva www.liux.lt/blog/pics/Narkotiku-barono-turtai-1363.html
Anonimas
5563
#5 Lietuvoj taip uzsieni dar gal ir daugiau... :)
Anonimas
5563
Kokie tau asile zimbabves doleria, pats tu is zimbabves :D cia Zhenli Ye Gon saibosi is methamphetamine, sulaikyta mexicoj, jis vien vegase yra praloses 126million, beje namie pas ji rado visa sita ir cia 207million
Anonimas
5563
Durneli cia zimbaves doleriai, uz milijardas nupirktum gal dinzus vienus, jei nezinai t ai patylek
Anonimas
5563
#8 Mhm. Ta kur priciupo :)
Anonimas
5563
neatnesa laimes pinigai , atnes laime dideli pinigai
Anonimas
5563
#3 px, užtat galėtum lietuvių nacionalinį stadioną apsėt žole :D
Anonimas
5563
Cia mano tuoletinis popierius, kazkas paviesino mano nuotraukas...
povilasq
5563
cia to mexikieciu narkobarono sandeliukas?
tomas455
5563
kvailas tu gal ? cia visa firminiu drabuziu ir avalynes parduotuve nupirktum ir dar dxj liktų :D
Anonimas
5563
uz tiek kiek cia yra, galetum nusipirkti kokius 2 dzinsus gerus pora megztiniu geru firminiu bata nike ar adidas kokius 1, nu dar mcdonalde pabut ir viskas :)
Anonimas
5563
o ju kiekyje...
tomas455
5563
nemanau jei negalėtumėte vaikščioti turėtumėte daug pinigų tačiau į lauką pažaisti su draugais futbolo , krepšinio ar šiaip palakstyti negalėtumėte tai kažin ar tie pinigai duotų tiek jau daug laimės :)
vaflis
5563
Per daug. Man užtektų poros tų geltonų kruvų. : DD
kristal
5563
Einasau, ką aš su taip veikčiau :D
|

