kad taip visoms #28 i ausi..
Ne vyrai kalti, - kad iš jų tarpo išsirenki tik kiaules.
Geras_Iksas
4975
Tikruolis
5392
Kas tas bobas supras... Viską puikiai žino, bet vistiek lipa ant to grėblio... Kartais net eilėje laukia
Anonimas
5392
#26 +1 Tikra moteris prasideda ~25 metu, kai kažkiek gyvenimo yra mačius, dirba darbą, yra išsilavinus, neužsima klubais, tūsais ir kitokiom nesamonėm, kai gali išlaikyt save, o ne tai kad žiūrėtu kiek bernas babkių turi ir pi*tu protą jei neturi. Dabar į tas pacukes, tai nėra ko žiūrėt, nes ieško kažko ko nėra, kaip ale kad apgintu, būtų kietas, mokėtu bendraut, mašina turėtu ir t.t. nors gyvenimas grindžiamas visai ne tokiais dalykais. Suaukit viena kart vaikai.
Rocknroll
5392
Nebandykit suprast moteru jos durnos visi bandymai jas suprast bevaisiai nes jos nezino ko nori kaip ir sioje demotyvacijoje jei gilinsites tai nuves prie alkoholio o paskui tik i kapus pasiimkit kokia kurva vakarui ir bsio nors anksciau laiko neprazilsit nuo bobu nieko nesupratimo ir nervu edimo su jom gyvenant geriau nebus geriau gyvent kaip zmogui ir mirt kaip suniui negu gyvent kaip suniui ir mirt ir but palaidotam kaip zmogui bobos kuri ede tau nervus visa gyvenima.
Anonimas
5393
taip ir būna,kad dažniausiai blogiukus pasiema mergos,o ne geriečius kaip mane :(
Anonimas
5393
shwoopy loopy arms :D
Blackrose166
5394
Nesuprantu kai kurių merginų...
Anonimas
5394
Taip ir būna dažniausiai gyvenime, bet dėl nėštumo čia jau perdėjo.
Spartasaurus
5394
#11 vadinas as dar vaikinas :P
Anonimas
5394
Asdadasd tu lokas kokiu maza , kam tu prikibai prie demo , normali demo . Ciuju pats toks nevykelis tikrovei kad byby dejau .
Anonimas
5394
#17 konkretus dobajobas esi kaip tau iki smegenu nedaeina kad sudus kuri as nesuprantu. gal tau smagu kai is taves tyciojas ?
Anonimas
5394
bete jai bestabdziu tu toks ramus vaikas esi tau tu jauciu atrodai kaip tas meme kur world of warcraft losia ir niekad nuogo papo nera mates
Anonimas
5394
be stabdziu tu lohe wapse nesamones kuri ir tau zjbs tu toks lopas tu gal eik papildomai matematikos pasimokint arba pas psihologa nueikt su sitais paveiksliukais ir paklausk kuo sergi jis tau atsakys ir israsys vaistu ir tau bus tik i nauda ;)
Anonimas
5394
#12 butent! Ta ir norejau pasakyti kad paciom nepatinka ramus pasirenka tuos blogiukus ir paskui sako visi vyrai kiaules!
satanod
5394
10# dw
Pirmyn
5394
Moteris pasirenka tuos kurvajauncius vyrus. Kam joms tie ramus vyrai. Jos mato tik tas "kiaules" kiti joms neegzistuoja.
Anonimas
5394
Visi vyrai yra „kurvikės“ :D
Anonimas
5394
#9 zdr
Anonimas
5394
#8 swx
Anonimas
5394
#6 negirdejai apie toki dalyka kaip sarkazmas, ar siuo atveju parodija?
Anonimas
5394
#5 Jei sakai visi vyrai kiaules, tai idomu per kiek bahuru perejei? Tai pati nemanau kad geresne esi :)) Kurvike kokia.. Galvok ka sneki..
naktigonex
5394
#3, nematau daug teisybės.
Rufkenas
5394
#2 karti teisybė nepatiko? :D
Anonimas
5399
Toks tokius traukia
|

