PATALPINTI

Nebijok - Tėvelis tik truputį išgėrė

2011.03.13 Anonimas
  • 174
21
Nebijok







Nuotraukos nėra
Anonimas 5422    
cia kadras is "running scared" super filmas, paziurekit ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
tevas gaus tai ka pasiejo kai vaikas uzaugs...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
pati deja esu is tokios seimos kur tevelis [patevis]"truputi" geria.patikekikt,ne zjbs vakarais buna kai grizta girtas tevas ir nezinai,ar tave primus,ar mama,ar abu,ar isviso is varys...dziaukites gerais tevais
gretagreat28 5579    
tik truputi :D
kristal 5580    
Tai žiauru :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
kas per shudai..
routy 5583    
Blem, žmonės pamąstykit, ką kalbat, ale labai juokinga čia, natūralu... Kažin, kaip kalbėtumėt, jei pas pačius būtų smurto šeimoj..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Pritariu Akvilei.
Akvile 5583    
Jeigu jau yra ko bijot, tai turbūt išgėrė ne truputį.
kiki17 5583    
as nesuprantu puse zmoniu pavercia tai juokais kaip apgailetina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
tevelis musa autoriu :D
Hug 5583    
#3 Tokiais atvejais gauni uz nieka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Kai tevelis truputi isgere ir jam uzauga sparnai reikia juos nulauzt pvz su kocelu ir bus ramu tada, niekad nereikia nusileist !
misse 5583    
#6 jei buciau jo kaimynas cia nerasyciau
Nuotraukos nėra
Demotatorius 5583    
#5 Tai vadinas tu esi jo kaimynas.
misse 5583    
#4 tavo kaimynai neturi interneto.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
tikiuos mano kaimynai mato sita demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Jeigu gavo, reiškias yra už ką ;D
noob.saibot 5583    
tevai nemuskit vaiku, muskit savo zmonas!!!
Nuotraukos nėra
amino 5583    
uzuojauta vaikams kurie yra musami tevu...
Grįžti į viršų