PATALPINTI

Nebūtina visuomet būti didvyriu, - bet privalu visuomet išlikti žmogumi...

2011.03.16 darud
  • 411
17
herojus,visuomet,islikti,zmogumi,isgelbeti,suniukas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
gerai kad padejo suneliui juk nelaimeje reikia padeti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Kubilius sosina gribauskaitei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Ta moteris sena todel ir atrodo panasi i vyra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
As irgi taip padaryciau. Daug kartu jau esu gelbejus gyvunus. Padeciau su malonumu dar karta. Istiesu taip elgdamasis padedi sau dar daugiau nei tam kuriam reikia tavo pagalbos :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    

Tu savo durną galvą persišviesk su staline lempa
GiedrSaul 5579    
o zymres hero :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Paskutine nuotrauka XD
kiki17 5579    
tai tas bernas gavo kazkoki rasta uz isgelbejima zodziu saunuolis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
jei nuo kito galo ziuri, atrodo, kad suo zmogu isgelbejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Bet blmb, veidas tai grynai kaip vyro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
#4, #5 su orandzine bliuska yra moteris, kuri yra to GRAZAUS suniuko savininke, o tas vyras su baliniais soko jo gelbeti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
ten ir yra moteris išminčiau ;D pamatė tai to šuns šeimininkė o išgelbėjo vyrukas su marškiniais ir tai moteriškei orandžinei atidavė daaah
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Is kur pas ana tie balti marskiniai,jeigu suni pamate su oranzine maikute? :X
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
o kodel tas vyras su raudona maike, apsirenges kaip moteris? ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Taip, manau ra-bar-ba-rai siuo atveju butu labai neblogai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Reik ra-bar-ba-ru uzvalgyt tada bus gerai viskas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
vargsas suniukas... kaip gerai, kad yra norinciu padeti, sunuoliai! :)
Grįžti į viršų