Visi mes dviveidziai ir visada vaidynam viska net patys tuo nepastebedami :)
"Nekenčiu dviveidžių!" - - pasakė kita dviveidė
Anonimas
5592
Anonimas
5592
what a fail...
Anonimas
5593
pritariu Mindaugui Zagurskui
Anonimas
5593
Nu kas, kas praleidžia tokias demotyvacijas?... Aš dabar neruošiu pamokų, nes esu demotyvacijoj ir matau tokias demotyvacijas kaip ši... Manot nesigailiu, kad neruošiau nd? :D
Anonimas
5593
bullshit.
Anonimas
5593
pala zydukai jau buva?
Anonimas
5593
#3 As supermenas nax, akinius isigyk!
Anonimas
5593
kauke tai kaip is saw :/
Anonimas
5593
susidegink
Anonimas
5593
eikit miegot su tom savo kaukem, betmenai jus nelaimingi
Anonimas
5593
Tomai, (y) ;D
Anonimas
5593
"Nekenčiu Tomų" - pasakė Tomas.
|

