PATALPINTI

Nekenčiu laukti vėluojančių - todėl visada vėluoju pats

2010.10.04 trick
  • 121
14
velavimas,laikrodis







naujokas1 3398    
Nenuginčijama logika... :)
GraffitiXIX 5650    
Mano logika jau nuo mažumos ;D
gretagreat28 5736    
As ir pradejau visur veluot, db nieko ir laukt nebereik :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
nu jo, kas tiesa tas tiesa, o kartais is viso neateina :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
Taip ir darau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
#6 prajuokinai.tikra tiesa
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
Bent pas mane jau niekas neveluoja , zino kad jai veluos susipyksim arba nelauksiu :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
sarai... xD komentaras labiau demotyvuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
Mergos visada jei sako "Jau lėkiu" tai reiškia jau plaukus džiovina, kai sako "jau beveik atvažiavau" tai jau iš namų išėjo :D
Nuotraukos nėra
mezym 5741    
Arba iš vis neateina..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
nu jei su moterim eini susitikti tai galima 30minuciu veluoti + dar 10minuciu reikes jos laukti...
Leezash 5741    
O jeigu tas, su kuriu nori susitikti, irgi taip galvoja?
garbane 5741    
nekenčiu vėluojančių ir dauguma draugų tai žino, kad gali baigtis nekaip jei iš kantrybės išves
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
Dazniausiai tajp ir buna :D
Grįžti į viršų