PATALPINTI

Neliūdėk, kad pasibaigė vasara, - džiaukis, kad tai apskritai buvo.

2010.08.31 18:39 Leliukas
  • 10
1
Neliūdėk, kad pasibaigė vasara,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
būtent!
Grįžti į viršų