Joo, ypac pardei kokioj jai prie kasos susitinki :D
Nemalonus jausmas, - kai atsisveikini su žmogumi, o jis taip pat eina į tą pačią pusę.
Anonimas
5002
Anonimas
5002
Joo, ypac pardei kokioj jai prie kasos susitinki :D
Anonimas
5002
Joo, ypac pardei kokioj jai prie kasos susitinki :D
Anonimas
5002
Joo, ypac pardei kokioj jai prie kasos susitinki :D
Anonimas
5003
Joo, ypac pardei kokioj jai prie kasos susitinki :D
Anonimas
5003
Joo, ypac pardei kokioj jai prie kasos susitinki :D
|

