PATALPINTI

Nėra atidesnio vairuotojo už tą, - kuris namuose pamiršo dokumentus

2011.08.21 irmutea
  • 151
3
Nėra atidesnio vairuotojo už tą,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
reikia tureti nosrs asmens tapatybes kortele liktai kad 30 lt butu jei ne tai gali ir masina nutemt
zilwis777 5419    
30lt bauda už važiavimą be dokų, ne?
Nuotraukos nėra
narys 5419    
va va ;/
Grįžti į viršų