PATALPINTI

Nėra geresnių pokalbių nei tie, - kuriuos vedi su tavyje tūnančiu vidiniu žmogumi.

2011.06.06 Ger2tja
  • 148
5
Nėra geresnių pokalbių nei tie,







mirazas 5497    
su kuo daugiau protingam žmogui pasišnekėti jei aplink nera protingų :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
#1 say hello to your future.
povilasq 5498    
ne nu jus dar pasakykit kad dar kruopsciai modus atrinkinejat (cia apie #2 ( www.demotyvacija.lt/uncoder/profilis.html ) snekus)...
Spartasaurus 5498    
kalbeti su kurcnebyliu geriau :D
povilasq 5498    
forever alone and old...
Grįžti į viršų