PATALPINTI

Nerūkykit - Turėsit daugiau pinigų alui

2011.08.16 kalabokas
  • 163
6
Nerūkykit







Nuotraukos nėra
Anonimas 5427    
aukso zodziai
gitaristas 5427    
achuholikai nelaimingi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5427    
imho sveikiau rūkyti, nei gerti konkrečiai alų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5427    
negerkit nerukykit bus litu ant ganjos
Nuotraukos nėra
Nmind 5428    
nesinaudokit pc, dirbkit, mazai valgykit, nepirkit sh parduotuvese. maziau visko naudokit ir turesit LABAI daug pinigu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5428    
Dar ir negerk, turėsi daugiau pinigų nupirkti mamai gražia dovana.
Grįžti į viršų