Pirmoj foto kairėj į Minedą neša. :D
Nes mes priverčiame šypsotis bei liūdėti - Net banknotus.
smiltele17
5547
Anonimas
5626
Matai tu tikrai kietas !
Anonimas
5627
Eina padaryt pats moku :)
Anonimas
5628
Nice :D
Anonimas
5628
Nesamone
Anonimas
5628
pagailo pinigų
Anonimas
5629
Visiška ir absoliuti nesąmonė.
Anonimas
5629
toks geras;D
Anonimas
5629
#8 Pritariu tau :D:D
Anonimas
5629
#5 Kartais panos sugeba pavaryti net geriau :D
Anonimas
5629
idiote nemaisyk saito su million reasons
Anonimas
5629
galima sulenkti ir padaryti kad be nosies butu:D
Anonimas
5629
#8 čia sau atrašei? :D
Anonimas
5629
#2 rasyt ismoktum bent:)
Anonimas
5630
prie ko cia nes?
Anonimas
5630
#8 tave tevai su fotoshopu padare
Anonimas
5630
tai kad su fotosopu cia stobal padare
Anonimas
5630
#2 neryzervink čia tų teisių - bajeris už tave senesnis
Anonimas
5630
tikrai ne merga cia padare xD
Anonimas
5630
ok
Anonimas
5630
ok
karalius166
5630
:D
|

