#6 Nusišnekėjai. Žmogaus gerumas, ir apskritai moralė nuo religijos nepriklauso.
Nesvarbu, kokią religiją išpažįsti - Svarbu, būti geru žmogumi
Anonimas
4866
Anonimas
5024
#6 tikriausiai, kad nepažįsti nė vieno. :)
Anonimas
5431
Geriausia religija-krepsinis!!!
Anonimas
5438
BURN THE JEWS
Anonimas
5438
yra keliatas tiesu kurios yra tokios aiskios bet del tos pacios priezasties jos yra nesuprantamos eiliniems zmonems
Rocknroll
5438
svarbu buti geru zmogumi ir realigiju neispazinti
sima48
5438
Teisybė !
Anonimas
5439
zydai gobsus gaidziai
grafauskas
5439
Tarp krikščionių nėra gerų žmonių.
Sylon
5439
teisybe
Catenas
5439
Buvimas geru zmogumi turi ir blogu savybiu...
sniegas
5439
Labai teisinga demotyvacija!
gitaristas
5439
svarbu,k kad tu demotyvacijų nebekurtum
gitaristas
5439
svarbu,k kad tu demotyvacijų nebekurtum
|

