PATALPINTI

Neturi ką veikti? - Pasitikrink, gal turi talentą.

2011.11.15 bongas
  • 67
5
stuma, armimenai



Nuotraukos nėra
Anonimas 4986    
BUMERIS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5144    
#2 tai dar pasakyk kad pirma karta kairiaranki matai -_-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5314    
mėgstu kaip kairiarankiai groja!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5333    
is kaires pavaro pirma kart matau kad taip gitara laikydamas kas grotu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5334    
Vaikinai su uniformom ir dar + sitaip su gitarom moka.Wau :)
Grįžti į viršų