molis..
|
Anonimas
5559
supahh
5560
#7 is kur tu zinai kad rukantieji negerbia ir nemyli saves? cia nesamone biski suskelei. kiekvieno savas iprotis ir tai dar nereiskia jei tu nerukai tai mes jau cia saves nebegerbiam. jei mastai tai mastyk blaiviai. ka tu galvoji mes nelaimingi jei rukom? LOOOL
para-noir
5560
#5 Pasaulyje ruko daug maziau nei puse zmoniu. Siuo atveju gerbimas nera pats taikliausias zodis, tiksliau butu, kad rukantieji nemyli saves, nes savanoriskai nuodijasi
Anonimas
5560
anti rukale parase? as niekada gyvenime ne cigaretes nepaemiau bet kad saves negerbtu tai skambi kaip stumianti hatere
Dzema
5560
gerbiancios. wtf_ tai matyt daugiau nei puse pasaulio zmoniu saves negerbia.
Anonimas
5560
Bet jos bent jau moka rasyti be klaidu ;D
para-noir
5560
Issitaisyk klaidas - GERBIANCIOS turetu buti (tik su lietuviskos raidem zinoma)
Dzema
5560
nebesvaikit
para-noir
5560
Tiesa! Nerukau ir tuo didziuojuosi!
|

