PATALPINTI

Nieko nėra gražiau kaip - du žmonės yra įsimylėję

2011.05.21 21:36 lalala222
  • 3
1
jausmai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
Autoriau, tu gal geriau baik kurt savo nevykusias emotyvacijas? Dar viską blogina tavo gramatinės klaidos kiekvienoj emotyvacijoj
Grįžti į viršų