... zodziai tik viska gadina. (kaip bezdalai ora)
nieko nesakyk - nes tavo zodziai tik viska gadina
Anonimas
5746
arrmiis
5861
#6 xD geras cia
Anonimas
5865
Nieko nesakyk - aš tą suką pats užmušiu. :D
lliinnuuttee
5866
labai prasminga :)
Kristea
5867
Gražu.. +5
Anonimas
5867
Pagaliau bent vienas tikras demotyvatorius, o ne ale prikolnas paveiksliukas su komentaru.
hoho
5867
čia jaučiu man skirta ;D
|

