PATALPINTI

Norėčiau pamatyti filmą, kuriame - tai mes įsibrauname į kitą planetą ir sunaikiname jos civilizaciją dėl resursų

2018.08.07 Pirshtas
  • 22
5
filmas,isibroveliai,zmones,dominuoja






Nuotraukos nėra
Anonimas 2872    
Tai paziurek filma Enderio zaidimas
Nuotraukos nėra
Anonimas 2878    
AVATARAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 2878    
gera idėja, būtų įdomu, bet kaip ir sakė yra Avataras. Bet norėtųsi , kad ta civilizacija būtų pažengus , bet neprimintų žmogiškos civilizacijos , o būtų savotiška.
Nuotraukos nėra
Anonimas 2879    
Tai vadinama laukines gamtos dokumentika
Nuotraukos nėra
Anonimas 2879    
prasom avataras
Grįžti į viršų