PATALPINTI

Nori tapti dievu? - Nužudyk vieną žmogų būsi žudikas, šimtą - maniakas, visus - dievas!

2010.08.08 Lyj
  • 32
17
Nori tapti dievu?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Gusta, jeigu esi durnas ir nesubrendes, ka galima pasakyt is tavo komentaro, tai geriau nieko nerasyk, nes vistiek nesuprasi minties..
Gusta-Fang 5784    
Kam busi dievas jei VISUS iszudysi?? Busi psichas. Tada nudvesi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
ne krikščioniams tai suprasti, melieji :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
nesamone isvis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Koks paskatinimas ((:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
#11 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
O kai beliks sau paciam nusizudyti busi emo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
sakyciau cia motyvacija
rossoneri 5797    
#8 pas tave galvoj irgi tokia pati. kaukoles nera vientisos
gretagreat28 5797    
kodwel visos kaukoles skilusios?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
OUTORIAU, tu asi nasveiks... Pasitikrink psichika (net jej chia tik demo, ar pajuokavimas, del visa pikta pasitikrink ) :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
FAIL sita demo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Toks jausmas, kad šičia susirenka tik... Nenoriu būti nepagarbi. Žmonės, pagalvokit kartais! Linkiu Jums supratimo, pagarbos ir švelnumo... Nes negalima taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
"Žmonės , žudykitės , man bus legviau Dievu tapti . "
Kira 5797    
#2 Kodea? Gi cia dazno zmogaus svajone :D. Vistiek skatina "baka's" issizudyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
eee, neskatinkit zmones tapti dievais :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Patinka :)
Grįžti į viršų