PATALPINTI

Norint kambarį susitvarkyti tau tereikia: - Garsios geros muzikos, ir, kad namuose nebūtų nė gyvos dvasios

2011.05.28 drugeliukas4
  • 715
22
kambarys







Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
man irgi kai grįžta kas nors kai tvarkaus ... vidui supykstu ir pasileidus muziką tvarkaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
Koks kambarys nerealus !* :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
TRue
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
ir dar, kad kambarys butu tvarkingas :D
Nuotraukos nėra
gama111 5508    
...
Nuotraukos nėra
gama111 5508    
Hey mielasis Ilgas,
1. Keik suprantu tu nepagauni demotyvacijos kampo.
2. Pavydas demotyvacijai blogas dalykas.
3. Tolerancija irgi neblogas žodis.
Užsivadinęs Ilgas nick'u nori paslėpti kompleksus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
ateik sutvarkysi:) tik nepamiršk išvardintų priemonių atsinešti:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
Norint kambari susitvarkyti tau tereikia:
1. dulkiu siurblio
2. Sluostes dulkem
3. siaip sluotos
Ir neuzpist su tokiom demotyvacijom ir pyzdint i ta kambari ir tvarkyt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
Va cia tai kieta demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
tikrai taip :P
Kentux 5509    
Visada taip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
Cia vislaik tai buna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
nevykusiai pajuokavai.. #9
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
Nesu niekada tvarkesis nezinau kas cia per jausmas, ar jis primeta seksa???
drugeliukas4 5510    
Omg, kokie geri atsiliepimai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
Sizofrenikai jus!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
bet jeigu namuose bus kompiuteris, tai nieko neiseis :D
Fanatikeee 5510    
pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
Gražus kambarys.
LittleAngel 5510    
Pritariu demo. :)
Mivo. 5510    
kai susitvarkai, nieko neberandi :D
Spameris 5510    
Sori, niekad nesitvarakau, nežinau tokio jausmo.
Grįžti į viršų