PATALPINTI

Noriu sniego, noriu sniego... - ...Tai b*et vasarą su dviračiu reikėjo važinėtis

2011.12.26 Anonimas
  • 121
17
patys, kalti




© Pats padariau



Nuotraukos nėra
Anonimas 4955    
#8 Jei po švenčių sunku mąstyti, tai arba 16 ir tavo tėvams ant tavęs giliai px, arba 25 ir dirbi už minimumą gruščiku/kasininke. Padorūs žmonės nenusilaka tiek, kad po švenčių negalėtų suprasti paprasčiausių dalykų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5227    
#8 Penkiolika ?
Kira 5293    
Bet as neturiu reliko :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5293    
bet nemoku :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
aciu dievuj kad jo nera ;D ir ziemos galetu nebuti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
yyy Šaunuolis :D. Tą ir norėjau pasakyt su šia demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
Panele xxx, kadangi dabar daug auto ir gamyklu, ju isškiriamas anglies monoksidas tersia aplinka ir sukelia siltnamio efekta, ko pasekoje, syla klimatas, demo autorius norejo pasakyt, kad visi dabar verkia,kad nera sniego, tai demo autorius sako, kad reikejo vazinet su dviraciu ir neterst gamtos, tada nereiktu verkt,aisku? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
Globalini*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
xxx,

Mastyk apie glovalini atsilima
Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
#4 ne septyni ir net ne keturiolika, daugiau, bet vistiek negaudau.. gal paaiškint nori? Po švenčių man sunku mąstyt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
nep*sk proto ;D bus to sniego ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
:D geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
meme net netokia blt parinkote,ta meme reiskia NO!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
Durna... :D nebent tau kokie 7 metai, tada suprantama.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
Ar aš durna ar kaip, bet nesupratau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5295    
Ačiū. Tik keista kodėl nepatvirtina...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5295    
Va cia tai demo.. tikrai liuks
Grįžti į viršų