PATALPINTI

Nu davai! - Pereik be rankų!

2011.12.13 Hurris
  • 119
10
davai, pereik, be, ranku







Nuotraukos nėra
Anonimas 5060    
true story ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5086    
Atsimenu uzlipi,ir visi purtyt pradeda.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5167    
liosai
EllDiago 5168    
#2 o nereikia prisilaikyt nes visur kopecios...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5184    
nieada neidavau be ranku aukscio bijau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5185    
Kai pasimautum and klyno pažiūrėčiau kas tau žema pasidarytų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
#3 o kodel? Bijai ar atrodo per daug vaikiska ir zema?
zvp 5306    
Vaikams ir jūra iki kelių. Dabar nieks manęs nepriverstų ten lipti.
TheDemotivator 5306    
Kas cia sunkaus, be ranku pereit? Va be koju pereit, tai issukis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5306    
kai mazesnis buvau visada be ranku pereidavau
Grįžti į viršų