PATALPINTI

Nuo rugsejo mes vis labiau norim vasaros - O kai ateina geguzes pabaiga norim kad butu rugsejis

2011.05.30 16:57 Libertas67
  • 2
5
Nuo rugsejo mes vis labiau norim vasaros







Nuotraukos nėra
Anonimas 3165    
Netiesa mes visada laukiam vasaros
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
#1 :D
Nuotraukos nėra
QurTu 5502    
#1 tai kad nepatvitino :D , bet tu teisus ,kad cia nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
Kaip galėjot patvirtint tokią nesamonę?
Grįžti į viršų