PATALPINTI

Nuo Tavęs paslapčių neturiu, - tiesiog žinau ką sakyti galima, o ko ne...

2010.10.16 Gretutia553
  • 219
15
Nuo Tavęs paslapčių neturiu,







m02x 5692    
#14 tau galva gal skauda? ;D koks skirtumas, i kuria puse uztrauktukas ;D gal taip patogiau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#7 kol nepasakei, tol si nuotrauka atrode normali, bet po to kai pasakei nusprendziau prisiartinti ir ziuriu, kad ne tik abi mergo, nu tos mergos gal ir butu normaliai, bet ta kairei su berniskais dzinsais (pasiziurekit i kuria puse uztrauktukas) :D
m02x 5728    
#7 nebutinai apie meile - tai tiesiog dvi geros drauges, durnaiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
#10 sutinku.:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
nuotrauka buwo nerealei graži,kol neperskaičiau #7 komentaro :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
tai ka? gal cia apie draugyste. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
#5 o kas tai yra tavo manymu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
#7 Rimtai. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
O pastebejot toki prikola, kad cia apie meile demo, bet nuotraukoj 2 mergos sedi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
o tai cia nuo ko demotyvuoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
#3
paslapciu turejimas nera melavimas
RYBA 5729    
Normaliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
kitaip sakant neturiu paslapciu bet daxuja meluoju? Tai vistiek tai paslaptys... nesamone.
povilasq 5729    
as ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Tiek to,sakyciau uzskskaitau.
Grįžti į viršų