PATALPINTI

Nusibodo, kad viskam reikia priežasties. - Daryk tai, ką nori, nes tau linksma ir tai daro tave laimingu.

2012.01.29 AgneYoYo
  • 81
7
be, positive







Nuotraukos nėra
Anonimas 5111    
#3 Nebijojimas rizikuoti ir neatsakingumas yra du skirtingi dalykai. Protingai rizikuojantis žmogus supranta, kodėl jis taip daro, ir kokios gali būti pasekmės. O pagal šitą "demotyvaciją" galima daryti ką nori ir kada nori, kas reiškia NEATSAKINGUMĄ, o ne rizikavimą.
coliuke_ 5260    
#4 O tu čia po demotyvacija verkšleni.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5260    
nu va butent.
Ignassin 5260    
Tik panos ir sumąsto tokių frazių ir panašių išmonių. O pačios verkšlena. Optimistės plią.
coliuke_ 5260    
#1 Jei kažkas mano kitaip nei tu, tai jau neatsakingas žmogus? Gal tiesiog nebijo rizikuot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5260    
Techniskai tai priezastis,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5260    
neatsakingo ir nerupestingo zmogaus mintis.
Grįžti į viršų