Tikiu....pas mane taip karsta buvo kad 24/7 on =.=
Nusipirkau jį birželio mėnesį - Panaudojau 3 kartus.
Anonimas
5391
Anonimas
5405
Ir ka cia demotyvuoja ? tikriausiai nepirkti ventiliatoriaus
Anonimas
5434
Naudoju atvėsint arbatai, kavai... :)
Anonimas
5435
tiesa, sudina vasara
Anonimas
5436
kad nevisur vienodai karšta buvo. Ir as dybi bejau ant tavo ventiliatoriaus!
Anonimas
5436
Ko čia zyziat kad karštą nebuvo, į lauką išeikit, arba pro langą bet pažiūrėkit. Kai karštą blogai, kai šalta irgi. Apsispręskit.
Anonimas
5436
cystai ta pati pagalvojau vakar....
povilasq
5436
cool story bro
Anonimas
5436
daaaaaa!
indigokid
5437
daaaaaa!
Anonimas
5437
OMG,jus FACEBOOK'o komentatoriai!!! Cia esme tame,kad vasara nebuvo karsciu,kokius zadejo sinoptikai,daaaaaaa.....
Dimka
5437
#2 nesupratai esmes , per visa vasara buvo gal 5~ kartus karsta ir jis tik 3 kart panaudojo kad atsigaivint
Anonimas
5437
Ir tai turetu mums but idomu, naudok kiek nori. Na tokias demo tik ir tvirtint......
Dimka
5437
:D
|

