PATALPINTI

O ar ne taip būna?

2011.06.03 15:44 tirlipirli
  • 5
3
O ar ne taip būna?







Nuotraukos nėra
QurTu 5500    
TUBORG paketie Adomaiciu plovimo reklama ...
Nuotraukos nėra
mitras 5500    
jai nesupranti pats kaltas...:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5500    
Jay Gomez Armendariz · To
ar taip sunku su exceliu buvo paciam diagrama lietuviska padaryt?

Kad po to komentaruose užvarytų, jog "pavogta"?
Palieki originalą- blogai, išverti- blogai ;D
Grįžti į viršų