PATALPINTI

O aš daugiau nenoriu klysti...

2010.09.15 22:55 kiki17
  • 15
4
O aš daugiau nenoriu klysti...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#2 :D per ziauriai..
Nuotraukos nėra
gintarytia 5759    
nesupratau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
o kas cia vapse yra? autore, prisileisk vonia vandens ir eik skandintis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Kas to noretu.. ;?
Grįžti į viršų