PATALPINTI

O mums px, ką kiti mano apie - TAURAGĘ, mes čia gyvenam ir mums tai patinka ! :)

2011.04.30 14:13 Anonimas
  • 26
9
O mums px, ką kiti mano apie







Nuotraukos nėra
Anonimas 5180    
Valkata tas kuris idejo jai nuori pasijuokti tai paziurek i veidrodi bent gedos neprisidarysi su savo demotyvacijom man gaila taves....;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5258    
Brangieji internautai, pastūmę čia geriau nepasijausite. Pažiūrėję į akis, iškarto neturėtumete kur dėtis. Neburnokit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5470    
Be reikalo cia sita idejo, nes man dabar geda uz tokius komentarus. (Tauragiske)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5470    
atvaziuok i taurage be dantu liksi nes mae vienas uz visus visi uz taurage :P#4
Nuotraukos nėra
Anonimas 5470    
#4 Eik nahui ciulpike tu bled.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
bibys ta jusu taurage. Eilinis kaimas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
Apie Tauragė gera arba nieko!Aišku!?
Yeah 5532    
#1 o priciom cia tu? : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
Priciom ta Taurage?:)
Grįžti į viršų