Valkata tas kuris idejo jai nuori pasijuokti tai paziurek i veidrodi bent gedos neprisidarysi su savo demotyvacijom man gaila taves....;)
|
Anonimas
5180
Anonimas
5258
Brangieji internautai, pastūmę čia geriau nepasijausite. Pažiūrėję į akis, iškarto neturėtumete kur dėtis. Neburnokit.
Anonimas
5470
Be reikalo cia sita idejo, nes man dabar geda uz tokius komentarus. (Tauragiske)
Anonimas
5470
atvaziuok i taurage be dantu liksi nes mae vienas uz visus visi uz taurage :P#4
Anonimas
5470
#4 Eik nahui ciulpike tu bled.
Anonimas
5528
bibys ta jusu taurage. Eilinis kaimas...
Anonimas
5531
Apie Tauragė gera arba nieko!Aišku!?
Yeah
5532
#1 o priciom cia tu? : )
Anonimas
5532
Priciom ta Taurage?:)
|

