PATALPINTI

o Tau nesmirdėjo - Kaip žiūrėjai Twilight?

2010.08.11 bbaxas
  • 31
59
pyderas,panele







Nuotraukos nėra
Anonimas 5215    
XD odieve ! :D XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
Kaskia pieva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
Taip slykstu jog net juokinga :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
ko jus cia stumat geras filmas ://
Teenagor 5617    
nu, kad ne :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
:D:D:D zudantis:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
juokinga, bet labai jau šlykštu... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
blet kaip stumet belenkaip :D savsiem iseja,koks jums skyrtumas kas ka nori tas ta kuria, blet juokas ima jusu tas palevas skaitant. nepatinka neziurekit. fsio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
Uzstume cia nesveikai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
kai ziurejau filma nesmirdejo, bet kad pats dialogas prajuokino :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
Nesamone,net nesupratau kur cia juokinga turi but...
P.S filma net nemaciau ;D
Montis 5790    
ou! cia stipriai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
uzvalgyk silkes.. tas pats bus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Krw kaip noriu palyzint jusu pizda eina nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
nesmirdejo tau nes blet tavo pyzda dar zeureu smyrda tai krc uzgozia visus kitus kvapus :D ir seip prie savo kvapo pripratus esi :D
Marie 5792    
ne, man nesmirdėjo, ką tu į tai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
pagaliau kažkas geresnio...
Nuotraukos nėra
Paulinute 5793    
durna demotyvacija,bet prajuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
as neziurejau ir man smirdejo xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
žiauriai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Ziaurus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
#1 :D
bbaxas 5794    
Nu nekrepkit dėmesio į tą "Kaip" netyčia išėjo ir viskas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
nesmirdėjo.. bet čia geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
zeeest :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
jus blet neturit rie ko prisikabinti tj jau vienas parastas zodis netinka, pzdc..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Kai, o ne Kaip, berasti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
"KAIP žiūrėjai Twilight?" ???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
nezinau kaip jums, bet mane sujuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
#19 prastas tavo skonis filmams ;)) iš komentaro supratau,kad tau patinka twilight
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Prikolas ir man px ant jusu :D jeigu nesuprantat humoro, tai jus patys smirdat :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
kai nebuvo uzsikrovusios paskutines nuotraukos, galvojau jau palaikinsiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
prastas humoro jaustmas pas autoriu :/
Totoro 5795    
Net negali smirdėti kai žiūri per televizorių! Jei pirstelėjai, tai ir smirdėjo. Fiu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
tai jau kad nx kie kta pacia pic galima det su kitais uzrasais tu nafik, ir zodziai tiesiog parodo zmogaus intelekto lygi, beto as nkd negaisciau laika ka nors panasaus kuriant
Lukasas 5795    
Tas bachūriukas su sparnais pirmose foto. :d
Green 5795    
Butu geriau jei butu parasyta: something smells like DEAD fish :D
Prodiger 5795    
demotyvacija tai paleva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Kai, ne kaip. FAIL.
Mrs.Spam 5795    
#11 Agree
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Nemačiau paties filmo, bet tas, kuris sukūrė šitą demotyvaciją yra beraštis ir šiaip, drąsiai galiu teigti, jog turintis labai pigų humoro jausmą... Kas tokias demotyvacijas praleidžia?
Dragon 5795    
:D hahahaha.
(50-59)
Grįžti į viršų