PATALPINTI

O tu Dieve aukštielnikas

2010.07.26 povilasq
  • 17
14
dievas,god,apverstas, aukstielnikas,negana, dar, tau, skaityt, zymes







Dovi.. 5702    
dislike
Spameris 5770    
Gerai pagalvojus tai kabant žemyn galvą bybys niekada nepasistoja, nes vis tiek kaba ar stačias are ne, geras kokį atradimą atradau, einu pasigirsiu močiutei.
Rawr 5783    
+1 :D
Pyus9 5803    
kalbant ne apie bybius, povilasq'o mintis smagi :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
kaip pasiciulpti bybi??? patarkit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
#10 man irgi taspats klausimas iškilo ;D
OoS 5813    
#7 "NĖRA TAVĘS NEBUVO IR NEBUS"
Ommm.... o normalu šnekėti su tuo, ko nėra?
povilasq 5814    
#8 o mum nepatinki tu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#5, #7 kas jum cia darosi? Nepatinka man toki zmones..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
EINA NAXUI TAS DIEVAS> NĖRA TAVĘS NEBUVO IR NEBUS. Tikiu savim, tikėjau ir tikėsiu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#5 durnas?
Idoleast 5814    
O dieve aukstelnikas... Paciulpk tu man bybi ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Šiaip tai aukštielninkas != žemyn galva... Gal pirma išsiaiškinkit, ką rašot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Zymes tai epines xD
Grįžti į viršų