PATALPINTI

O tu ir toliau krauk - Savo išmanųjį kasnakt!

2014.01.11 ne2rnas
  • 62
12
ismanieji, telefonai,nokia, 3310,facebook, postas







Spameris 4523    
Istorija tokia tikra kaip Oksanos Pikul papai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4525    
nieko, tuoj pasidaris tiek ismanus kad pastoviai ir rozete turesi nesiotis
Nuotraukos nėra
Anonimas 4543    
Pripažinkit, nepatogu naudotis išmaniuoju, rimti reikalai tvarkomi su notebook.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4545    

apklausa.lt/f/search?utf8=%E2%9C%93&query=bendro+i%C5%A1prusimo - bendro išprusimo testai, išsprendę rasite atsakymus
Nuotraukos nėra
Anonimas 4545    
Nukopijavo. Originalas anglų kalba.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4546    
True Story... Savąjį ''išmanųjį'' kas naktį kraunu, o kartais ir kelis kartus į dieną... Pasiilgau savojo 3310..
Nuotraukos nėra
Anonimas 4546    
Savo sugalvokit, o ne is anglu kalbos verskit, lavonai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 4546    
True story
badass 4546    
Kaip p*** protą velnias, negaliu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4546    
idomu kiek praleistu skambuciu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4547    
man atrodo baterija iseina velniop tiek laiko telefone isbuvusi
Grįžti į viršų