PATALPINTI

"Palikit mane ramybėj!!" - Pirmas pagalbos šauksmas

2011.04.18 Usagi
  • 205
10
"Palikit mane ramybėj!!"




© kasgalejopagalvoti.blogspot.com



Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
Palikit Mineda ramybej!!!!!:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Tikra tiesa es po to prasideda emo ir kitokios nesamonės kaip ten mačiau demo Dievas pasaulį kūrė 6d. nes suprato kad stengiasi be reikalo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
tipo atėjai paverkt į demotyvaciją?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
jo palikit mane ramybej. ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Tiesa :)
Spameris 5545    
Tai antras pagalbos šauksmas turbūt jau ir su keiksmažodžiais.
povilasq 5545    
shit, total shit, total bullshit.
Lukis28 5545    
JAU BUVO. KIEK GALIMA!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Homo erectus ?
kristal 5553    
Like like like :)
Grįžti į viršų