Tas jausmas, kad vėl nusipezėjai...
Tas jausmas...
5534
Antras iš kairės - kairiarankis
5538
Eina jie nx :DD
Nereikia būti raumenų kalnu,
5538
Pirmasis tai nevykėlis...prisipumpavęs steroidų ar dar kokio "brudo", net vemt verčia.
Ooo taip!
5538
Nolaiferio fantazijos ir tiek...
Nedavė..
5539
Tam davė, tam davė, o nabagui ant šakos ir nedavė :DD
pic - Žiūrėk, žvaigždė krenta, sugalvok norą.
5545
Patiko :)
Kas slaptai taiso tavo automobilį
5545
Tu bent pats supratai ką parašei ?
O tu įrodyk,kad:
5545
Dejau_ant_lt_demo, Pasakyk, kam tu esi tinkamas, sėdi ble koks pislius už pc ir dar stumia, kad vaikinukas kažko pasiekė, lysk į lauką žiurkiukšti, nes nuo pc jau šaratai susisukę matosi..
Daugelis, po šio filmo
5545
"fuck bieber" tai tu dbr tikrai kietas. Realybėj Bieberi sutiktai apsiverktai iš laimės ir dar po kojom nukristai, sėdi ble pisliai už ekrano 24/7 ir stumia, kad vaikinukas kažko pasiekė. Lyskit žiurkiūkščiai į lauką prie pc nekaboje, geriau gyvenime stenkitės ko nors pasiekti, o ne pelę dročint nuo ankstyvo ryto iki vakaro..
Demotyvacija.Lt
5545
Kol kas tau tai nepasisekė...
Atgal123Pirmyn