PATALPINTI

Tas jausmas... - kai eini bedzėdamas.

2011.04.30 17:36 Anonimas
  • 1
4
viena, koja, pyrst,kita, koja, pyrst







Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
dėkui. ir aš tave myliu.
Nuotraukos nėra
panikas 5533    
Nlb sekasi tau čia ką nors pašiepti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
tiesiog norėjau pašiepti tas demotyvacijas su " tas jausmas, kai ... ". nesupratai.
Nuotraukos nėra
panikas 5534    
Tas jausmas, kad vėl nusipezėjai...
Grįžti į viršų