to #6: ne =D
Pasiduosi kažkokiem locham? - Tuomet visą savo mielą gyvenimą ir liksi pastumdėlis
Anonimas
4826
Anonimas
4827
tai reikia tuos lochus suvalgyt gyvus?
Anonimas
4827
tiesa
Anonimas
4827
“pagalvojo abi pusės„
Anonimas
4827
Joa tikrai =D, tepalaukit kada man kantrybe pasibaigs gauti =D =P
Anonimas
4827
Gyvenimo teisybe... Duodi snukin gauni atgal... Neduodi snukin vistiek gauni...
Anonimas
4827
taip buvo ir bus
|

